Интересные новости

ТОП-5 лучших сыров для вкусной пиццы

Какой сыр лучше всего подходит к пицце? Стоит заметить, важный факт: сыр необходимо класть в 2 слоя. Первый слой накрывает корж сразу после томатного соуса, второй слой – сверху начинки.

Читать дальше “ТОП-5 лучших сыров для вкусной пиццы”

14 февраля ТерраМаре

День cвятого Валентина в TerraMare!

Миром правит любовь. Сколько прекрасных поступков совершили ради этого светлого чувства. Сколько песен, стихов, баллад и повестей сочинили, а сколько ещё предстоит написать… известно только влюблённым.

Пригласите свою вторую половинку на романтический завтрак, обед или ужин в уютный итальянский ресторан. Уделите внимание, сделайте 1000 и один комплимент и вместе наслаждаетесь невероятными блюдами, романтической атмосферой и пьянящими напитками. Открыто бронирование столов.

Десерт & On Air

Ласощі і бакалея з усього світу​​​​​​​

Найсмачніші десерти з усього світу, приготовлені за старовинними рецептами із використанням класичних складових. Так само, як і на момент створення цих десертів, вони захоплюють та дарують насолоду ласунам, як малим, так і дорослим. Раніше, у такі кондитерські, заходили на перерві або після роботи, наші бабусі та дідусі, щоб випити каву або чай та купити додому улюблені малечею солодощі.

Гарні традиції завжди повертаються. Обов’язково завітайте у наш магазин за десертами для ваших рідних і це неодмінно стане вашою доброю сімейною традицією!

Італійський формат кав’ярні-ресторації​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Це втілення наших уподобань: комфорт, традиції, смак та затишниість. Розташування цієї ресторації у старому центрі міста на площі Перемоги, у комплексі будівель РАГСУ та Будинка Побуту робить ії доступною пішки від нової перлини Вінниці – фонтану Рошен.

Будь-яким транспортом, сюди і звідси, можна дістатися за 15-20 хвилин з будь-якої точки міста аж до 23:30. Саме тут, в арт-кулінарії ви відчуєте неповторну атмосферу кулінарій міста Неаполь в Італії. У арт-кулінарії, ви також можете замовити страви японської кухні, що так само ретельно й щиро, з найкращих інгредіентів, готують та подають у нашій ресторації. У обідній час, ми годуємо відвідувачів зразковими бізнес-ланчами. Наше серце – шеф – Джованні Дансетт, родом з італійського містечка Неаполь. Там він починав з мицтецтва кондитера у віці 15 років і пройшов довгий шлях до шефкухара у великому ресторані.

Налаштуйтеся на нашу хвилю​​​​​​​

Тут не тільки затишно та комфортно. Тут починається ваш кращий вечір! Радіо кафе – це, справді, новий спосіб дозвілля. Кальяни, коктейлі, смачна та модна музика. Препаті та вечірки. А головне – свіжі подкасти від радіо кафе ‘On Air’ доступні для тебе скрізь: у комп’ютері, планшеті чи смартфоні! Просто встанови додаток, під’єднайся до нашого потоку​​​​​​​ і насолоджуйся.

ТерраМаре новый год

График работы ТерраМаре на праздники

От всей души поздравляем Вас с наступающим новым годом! Желаем Вам приятных моментов и прекрасного настроения, которые всегда царят в ресторанах ТерраМаре.

График работы учреждений и доставки TerraMare на новогодние праздники:

  • 31.12.2018 с 11:00 до 16:00
  • 1.01.2019 с 16:00 до 23:00
  • 6.01.2019 с 11:00 до 15:00
  • 07.01.2018 – выходной
доставка ужина на дом

Преимущества доставки ужина на дом

Многие считают, что проще и лучше заказать ужин на дом, чем покупать продукты и готовить самому. На самом ли деле все так безобидно как кажется. В этой статье мы разберем основные преимущества доставки.

Читать дальше “Преимущества доставки ужина на дом”

Чем лучше ингредиенты, тем труднее с ними работать. Вот где действительно вам пригодятся знания. Потому что важно сохранить вкус продукта, а не исказить его до неузнаваемости различными соусами и кулинарными мистификациями.
Гордон Рамзи