Про нас

TerraMare Group у Вінниці - це велика сім'я, яка більше 10 років радує своїх гостей смачними рецептами і натуральними продуктами. Саме тут смачні страви поєднуються разом з помірними цінами і хорошим відпочинком.
ТРАТОРІЯ

ТЕРРАМАРЕ

Понад десять років досвіду і якості. І це тільки початок.

TerraMare Group використовує тільки натуральні продукти, оригінальні рецепти. Солодка і солона випічка, торти, десерти на будь-який смак. До нас неможливо не зайти – найзручніші точки міста. Де б ви не були, ми завжди поруч.

Ретельно відбираємо кожен продукт, перевіряємо і контролюємо якість. Для нас важливо, щоб ви отримували задоволення від страв і поверталися знову.

Ми готуємо страви вручну, замовляємо свіжі продукти в перевірених постачальників.
Це не найшвидший шлях, але правильний.

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО

В НАШУ ІСТОРІЮ

Якщо у вас немає часу або можливості особисто відвідати заклад — улюблені страви приїдуть самі! Служба адресної доставки ТерраМаре зближує нас.

Android
додаток

BIG FAMILY

Big Family – мобільний додаток для винагородження постійних гостей. Візуалізоване меню, детальний опис страв і напоїв, прозора бонусна система. За кожне замовлення ви отримуєте кешбек, яким можете оплачувати до 50% суми чеку при наступному візиті. Розраховуватися можна в будь-якому закладі мережі.

IOS
додаток

Android
додаток

IOS
додаток