Про конфіденційність

Загальна інформація

Ласкаво просимо на нашу сторінку Політики конфіденційності! Коли ви використовуєте наш веб-сайт, ви довіряєте нам вашу особисту інформацію. Ця політика конфіденційності призначена, щоб допомогти вам зрозуміти, які дані ми збираємо, чому ми збираємо, і що ми робимо з нею. Коли ви ділитеся інформацією з нами, ми можемо зробити наші послуги ще краще для Вас. Наприклад, ми можемо показати вам більш релевантні результати пошуку та оголошення, які допоможуть вам зв'язатися з людьми або зробити обмін з іншими швидше і простіше. Як скористатися нашими послугами, ми хочемо, щоб ви ясно, як ми використовуємо інформацію і способи, в яких ви можете захистити вашу приватне життя. Це важливо; ми сподіваємося, що ви будете приймати час, щоб уважно прочитати його. Пам'ятайте, що ви можете знайти елементи управління управляти інформацією і захистити вашу конфіденційність і безпеку. Ми намагалися зберегти його як можна більш простим.

Право на доступ, зміну та обробку даних

Наші клієнти мають право на доступ, виправляти і видаляти особисті дані, пов'язані з ним, і заперечувати проти обробки таких даних, шляхом розгляду письмового запиту, в будь-який час. Компанія докладає всіх зусиль, щоб поставити на місце відповідні заходи для забезпечення безпеки і конфіденційності персональних даних, а також для запобігання його від змін, пошкоджені, знищені або доступ до них несанкціонованого доступу третіх осіб. Тим не менш, компанія не контролює кожну ризик, пов'язаний з використанням Інтернету, і, отже, попереджає користувачів сайту про потенційні ризики, пов'язані з функціонуванням і використанням Інтернету.

Сайт може містити посилання на інші веб-сайти або інших інтернет-джерел. Оскільки Товариство не може контролювати ці веб-сайти і зовнішні джерела, компанія не може нести відповідальність за надання або вiдтворення цих веб-сайтів і зовнішніх джерел, і не може бути притягнутий до відповідальності за зміст, рекламу, продукти, послуги або будь-який інший матеріал, доступні або з цих веб-сайтів або зовнішніх джерел.

Використання персональних даних

Ви можете переглянути або змінити свої персональні дані в Інтернеті для багатьох наших послуг. Ви також можете зробити вибір щодо збору та використання ваших даних. Як ви можете отримати доступ або контролювати ваші особисті дані будуть залежати від того, які послуги ви використовуєте. Ви можете вибрати, чи хочете ви отримувати рекламні повідомлення з нашого веб-сайту по електронній пошті, SMS, фізичної пошти, і телефон. Якщо ви отримуєте рекламні електронну пошту або SMS-повідомлень від нас і хотіли б відмовитися, ви можете зробити це, слідуючи інструкціям в цьому повідомленні. Ви також можете зробити вибір щодо отримання рекламної електронної пошти, телефонних дзвінків, а також поштою за адресою і підписання в менеджер компанії Рекламні зв'язку, що дозволяє оновлювати контактну інформацію, керувати контактними уподобаннями, відмовитися від підписки по електронній пошті, а також вибрати, чи слід ділитися свою контактну інформацію з нашими партнерами. Ці вибори не відносяться до обов'язкових послуг зв'язку, які є частиною певних послуг веб-сайту.

Яку інформацію збираємо?

Наш магазин здійснює збір даних для ефективної роботи і надати вам кращий досвід з нашими послугами. Ви надаєте деякі з цих даних безпосередньо, наприклад, при створенні особового рахунку. Ми отримуємо деякі з них за допомогою запису, як ви взаємодієте з нашими послугами, наприклад, з використанням технологій, таких як печиво, а також отримувати звіти про помилки або дані про використання за допомогою програми, що працюють на вашому пристрої. Ми також отримуємо дані від третіх осіб (в тому числі інших компаній). Наприклад, ми доповнюємо дані, які ми збираємо, купуючи демографічні дані з інших компаній. Ми також користуватися послугами інших компаній, щоб допомогти нам визначити місце розташування на основі вашого IP-адреси, щоб налаштувати певні послуги вашого місця розташування. Дані, які ми збираємо, залежить від послуг і функцій, які ви використовуєте.

Як використовуємо?

Наш веб-сайт використовує дані, які ми збираємо для трьох основних цілей: для роботи нашого бізнесу і забезпечити (в тому числі поліпшення і персоналізації) послуги, які ми пропонуємо, щоб направляти повідомлення, в тому числі рекламних повідомлень, а також для показу реклами. При здійсненні цих цілей, ми об'єднуємо дані, які ми збираємо через різні веб-сайт служби, які ви використовуєте, щоб дати вам більш плавний, послідовний і персоналізований досвід. Проте, з метою підвищення особистого життя, ми побудували в технологічних і процедурних гарантій, спрямованих на запобігання певних комбінацій даних. Наприклад, ми зберігаємо дані, які ми отримуємо від вас, коли ви не пройшли перевірку автентичності (не авторизовані) окремо від будь-якої інформації про обліковий запис, яка безпосередньо ідентифікує вас, такі як ваше ім'я, адреса електронної пошти або номер телефону.

Надання інформації

Ми поділяємо ваші особисті дані з вашої згоди або в міру необхідності для завершення будь-якої угоди або надавати будь-яку послугу, запитаних або уповноваженій. Наприклад, ми поділяємо ваше зміст з третіми особами, коли ви говорите нам зробити це. Коли ви надаєте платіжні дані, щоб зробити покупку, ми розділимо платіжні дані з банками та іншими суб'єктами, процес оплати операцій або надання інших фінансових послуг, а також для запобігання шахрайства та зниження кредитного ризику. Крім того, ми поділяємо персональні дані серед наших контрольованих філій і дочірніх компаній.


Ми також ділитися своїми особистими даними з постачальниками або агентами, що працюють від нашого імені для цілей, зазначених у цій заяві. Наприклад, компанії, які ми найняли для надання підтримки обслуговування клієнтів або допомогти в захисті і безпеки наших систем і послуг може знадобитися доступ до персональних даних, для того, щоб забезпечити ці функції. У таких випадках ці компанії повинні дотримуватися наші вимоги конфіденційності та безпеки даних, а також не має права використовувати персональні дані, які вони отримують від нас для будь-яких інших цілей. Ми також можемо розкривати персональні дані як частина корпоративної угоди, такі як злиття або продаж активів.